Blogová komunita Príbehyzgauča.sk je založená na sprostredkovanie pravdivých príbehov a zážitkov, ktoré ste zažili predovšetkým prostredníctvom Airbnb, Couchsurfing prípadne inej zaujímavej formy, ktorú by ste radi odporučili aj ostatným.

Príbehyzgauča.sk nie je čisto referenčný portál, kde nájdeš hviezdičkové hodnotenia ubytovacích komplexov. Pozeráme sa na to inak. U nás si prídeš na mnoho príbehov, ktoré cestovatelia zažili s hostiteľmi. Dobré, alebo zlé skúsenosti, vtipné, alebo kontroverzné príbehy, či rôzne absurdnosti. U nás sú vítané príbehy všeho druhu. Vytvorenie objektivity je dôležité ako pre našu komunitu, tak aj pre ostatných, ktorí sa rozhodnú vycestovať  práve do tej oblasti, odkiaľ ste prišli.

Rád cestuješ, no vždy si lámeš hlavu nad výberom ubytovania?

V mnohých metropolách zaplatíš za ubytovanie množstvo peňazí. V prípade, že nechceš minúť  veľa peňazí za ubytovanie, prichádza na rad možnosť  vybrať  si ubytovanie cez portál Airbnb alebo Couchsurfing. Vďaka čomu dokážeš ušetriť  nemalé čiastky, ktoré môžeš počas tvojho tripu minúť  na inú zábavu. Každý podľa svojho vlastného gusta.

Ak nevieš, ako tieto dva ubytovacie portály fungujú, môžeš si prečítať o Airbnb po kliknutí sem a o Couchsurfingu po kliknutí sem.

V súčasnej dobe, kedy je populárne cestovať  low-costovo sa vyššie spomínané portály využívajú stále viac a viac. Avšak mnohí sú stále skeptický voči týmto službám. Boja sa ich využiť , pretože vedomie, že idete spať  k niekomu neznámemu v nich vyvoláva pocit, že sa môže čokoľvek stať . Ba dokonca im prichádzajú na um tie najhoršie scenáre. Tu prichádzajú na rad Príbehyzgauča.sk, kde si môžu prečítať  reálne príbehy, ktoré ľudia zažili a tak nabrať  odvahu vyskúšať  niečo nové.

Vďaka Airbnb, či Couchsurfingu sa dá posunúť  zážitok z cestovania o level vyššie.

Príbehyzgauča.sk ti ponúkajú blogy, v ktorých sa dozvieš ako si cestovateľ  našiel ubytovanie, prečo sa rozhodol práve pre to konkrétne a čo zažil s daným hostiteľom, teda aká bola jeho skúsenosť .

Na konci každého blogu nájdeš jeho subjektívne hodnotenie a odkaz na ubytko.

 


Máš zaujímavý príbeh, s ktorým by si sa rád podelil s ostatnými?
Ozvi sa nám na pribehyzgauca.sk@gmail.com, alebo a my ti dáme priestor!

Príbehyzgauča.sk – kde vaše zážitky tvoria príbeh